Artificiální

Tuulemaa (2019)

Kvartet příčných fléten (2 Fl, 1 Alt. Fl., 1 Bas. Fl.)
Součástí cyklické skladby “Elementy” pro flétnové soubory Zuš (H. Bartoň, M. Pudlák, M. Nejtek)
Věnováno Veronice Pudlákové
Durata 4min.

Two Sacred Songs (2019)

Smíšený sbor SATB
The Song of Songs by King Solomon
Věnováno mé ženě Zuzaně
Durata 8 min.

I. Lover

II. Beloved

Jméno růže (2018)

Traverso flétna, cembalo
Věnováno Janě Semerádové
Durata 9 min.

Osamělé objekty (2018)

Klarinet, housle, violoncello, klavír, cembalo
Věnováno ansámblu MoEns a Monice Knoblochové
Premiera 1.11.2018 Setkávání nové hudby + (JAMU)
Durata: 16 min.

Stíny zapomenutých předků (2018)

Shakuhachi, Tsugaru shamisen
Hommage an Lafcadio Hearn, dedicated to Akihito Obama and Hidejiro Honjoh
International Shakuhachi Festival Prague 2018, premiéra 18. 6. 2018 -  divadlo Archa
Durata 12 min.

Na cestě (druhá věta z kolektivní kantáty Český poutník, 2017)

Symfonický orchestr, dětský a smíšený sbor, baryton solo a recitátor
Věnováno Mezinárodnímu opernímu festivalu Smetanova Litomyšl
Premiéra 15.6.2018, Státní zámek Litomyšl, Česká filharmonie, Pražský filharmonický sbor, dětský sbor Jitro, solo Adam Plachetka, dir. Tomáš Netopil
Durata 11:30 min.

Lekce Váchal (2017)

Kontratenor, cimbál a komorní orchestr (d: 1-1-1-1 / ž: 1-1-1-0 / s: 1-1-1-1-1 / Acc. / 2 perc.: G.C., 2 Wine Glasses, Chinese Gongs)
Věnováno Janu Mikuškovi a orchestru Berg
Premiéra 25.9.2017, Masarykovy koleje, Orchestr Berg a Jan Mikušek
Durata 15 min.

Narcissus (2017)

Koncertantní skladba pro solo violoncello a symfonický orchestr
Věnováno Tomášovi Jamníkovi
Premiéra 7. 5. 2018, Rudolfinum, Tomáš Jamník – violoncello, Marek Šedivý – dirigent
Durata 20 min.

Zlomené květiny (2016)

Altová flétna, klavír, viola, violoncello
Premiéra: 21.11.2016, La Fabrica, Contempuls 2016
Durata 8:30 min.

Organická studie No.1 (2016)

Solo piano
Premiéra: 18.10.2016, galerie Hamu, Archaion Kallos 2016 (piano: Andrea Vavrušová)
Durata: 8:15 min.

De Monstris Marinis (Mořská monstra, 2015)
Sborový bestiář na středověké texty Tomáše z Cantimpré (SATB)
Věnováno Markovi Vorlíčkovi a Kühnovu smíšenému sboru.
Premiéra: 4. 11. 2015, kostel sv. Šimona a Judy, Galakoncert Kühnova smíšeného sboru pod vedením Marka Vorlíčka.
Durata: 15 min.
1- Primo Generaliter (Nejprve obecně), 2- De Cervo Marino (Mořský jelen), 3- De Serra (Serra), 4- De Monachis Maris (Mořský mnich), 5- De Luligine (Luligo), 6- Conclusio (Závěr)

Strom života (2015)
Houslový koncert (solo, 3 zobcové flétny, basová marimba a divisi smyčcový orchestr)
Premiéra 2. 5. 2016, sál Martinů, solo housle Milan Al-Ashhab, Plzeňská filharmonie, dir. Petr Louženský.
Durata: 18 min.

Head Ööd (2014)
Kontrabasový kvartet
Věnováno Tannii Willemstijn.
Premiéra: 16. 5. 2015, Liszt Academy of Music-Cupola Hall , Budapešť. Kontrabasy: Gergely Godár, Mátyás Györi, Kristóf Hosszú, Balász Kóta.
Durata: 5:30 min.

Kuře melancholik (2014)
Symfonický orchestr
Věnováno Jiřímu Bělohlávkovi a České filharmonii.
Premiéra: 7. 10. 2015, Rudolfinum, Česká filharmonie pod taktovkou Jiřího Bělohlávka.
Durata 15 min.
První cena ve skladatelské soutěži České filharmonie.

České snění (2013)
Komorní orchestr a recitátor (1,1,1,1, 3 trbni, piano, toy piano, bicí, smyčce).
Věnováno “Slovutnému národu českému”.
Durata 20 min.

Šepoty a výkřiky (2013, Homage to Ingmar Bergman)
Amplifikovaná viola solo.
Durata 8:30 min.
Čestné uznání na mezinárodní skladatelské soutěži Generace 2014.

Slova straky (2012)
Písňový cyklus na verše Richarda Caddela pro baryton, velký buben, krotaly a křemeny. Užitý překlad Petra Mikeše.
Věnováno Mikhailovi Pashayevovi.
Premiéra: GAMU, Lichtensteinský palác 2013, Mikhail Pashayev.
Durata: 16:30 min.

1 – Ztraceni v každodenních nánosech, 2 – Tiché a temné jak poznání, 3 – Když musíš zvládnout hněv přítele, 4 – Maják, 5 – Chladič.

Na křídlech vážky (2012)
Housle, klavír.
Věnováno Jakubovi Fišerovi a Markovi Šedivému.
Premiéra: koncertní síň Atrium, Žižkov 2012, Marek Šedivý, Jakub Fišer.
Třetí cena na Mezinárodní skladatelské soutěži Generace 2013.
Durata: 10 min.

Živá nahrávka, Atrium:

1 – Zahrada:

2 – Noční dialogy: 

3 – Návrat do Havraní ulice:

Zázrak v Benátkách (2012)
Nonet: vl, vla, vcl, fl, cl, fg, tr, acc, perc.
Dětský melodram na text Jana Koseka.
Durata: 16 min.

Wedding Music (2012)
Varhany a zvon.
Věnováno Ester a Jiřímu Kabátovým.
Durata: 3:30 min.

Alenka v říši divů (2010-2011)
Symfonický balet o třinácti obrazech.
Věnováno Marii a Jiřímu Ryantovým.
Premiéra: 28. 3. 2013, Symfonický orchestr Českého rozhlasu, dirigent: Pavel Trojan Jr., Rudolfinum.
Nahrávka je majetkem Českého rozhlasu.
Durata: 60 min.

Jednání I:
1 – Introdukce, 2 – Dolů králičí norou, 3 – V neznámé krajině, 4 – Kočka Šklíba, 5 – Tanec podivných tvorů, 6 – Houseňákova rada, 7 – Epilog I.
Jednání II:
8 – Schizofrenní tanec kočky Šklíby, 9 – Potrhlá čajová společnost, 10 – Kriketový turnaj, 11 – Paželví čtverylka, 12 – Velký soud, 13 – Epilog II.

Pour Jeanne Dielman (2010)
Violoncello a klavír.
Věnováno Kristině Vocetkové.
Premiéra: Studio A, Karlín, Český rozhlas, 2010.
Durata: 11 min.

Une Charogne (2010)
Melodram pro smyčcový kvartet, basklarinet a recitátora.
Premiéra: Mezinárodní festival koncertního melodramu, galerie GAMU, Lichtensteinský palác, 2010.
Durata: 5:30 min.

Pět sefardských písní (2010)
Kantáta pro smíšený sbor, soprán solo, smyčcový kvintet, flétnu, harfu a bicí nástroje.
Věnováno Anně Sommerové.
Premiéra: Žižkovský nekonvenční podzim 2010, Hagibor, Gaudium Cantorum, sbormistr a soprán solo: Štěpánka Heřmánková, dirigent: Marek Šedivý.
Durata: 30 min.

Živá nahrávka, Libeňská synagoga v Praze, Orient – Occident:

1 – El Rey Que Muncho Madruga: 

2 – La Serena: 

3 – Durme, durme: 

4 – Noches, noches:

5 – Cuando El Rey Nimrod: 

Capriccio pro trubku, smyčcový orchestr a tympány (2010)
Premiéra: 8. 10. 2015, Malý evropský orchestr, dir. Josef Popelka, trubka: Marie Pačesová.
Durata: 7:15 min.

Leviathan (2009)
Solo kontrabas.
Věnováno Rubenovi Langovi.
Premiéra: Soozvuk 2010, Bratislava, Marián Vavro.
Finální kompozice festivalu.
Durata: 6 min.

Živá nahrávka, Soozvuk, Bratislava:

Agnus Dei (2009)
Ženský sbor, klavír, trubka.
Věnováno Ivanovi Zelenkovi a Sboru Pražských učitelek.
Premiéra: Síň Církve Československé Husitské, Dejvice, 2009, Sbor pražských učitelek, sbormistr: Ivan Zelenka.
Durata: 4 min.

Sonáta pro violoncello a klavír (2008)
Věnováno Petrovi Chudobovi.
Premiéra: Sukova síň, Rudolfinum, 2009, vcl: Petr Chudoba, pno: Karel Vrtiška.
Durata: 22 min.
1 – mov., 2 – mov. „Nocturne“, 3 – mov. „Tocatta“.

Sanctus (2007, revize 2014)
Ženský sbor, klavír a mešní zvonky.
Věnováno Ivanovi Zelenkovi a Sboru Pražských učitelek.
Premiéra: Michnův palác, 2008, Sbor pražských učitelek, sbormistr: Ivan Zelenka.
Durata: 3:30 min.

Pět písní na texty Ch. Morgensterna (2007)
Soprán a klavír.
Věnováno Viktorii Dědečkové.
Premiéra: Pálffyho palác, Pražská konzervatoř, 2008, soprán Viktorie Dědečková, pno: Ludmila Rýznarová. Překlad Josef Hiršal.
Durata: 10 min.

1 – Koleno, 2 – Korfovy hodiny, 3 – Skrz naskrz, 4 – Košilela, 5 – Houpací židle na opuštěné terase.

Water Closed Music (2007)
Účelová skladba určená pro rozptýlení návštěvníků na toaletách.
Poprvé spatřila světlo světa na pánských záchodech kavárny Popocafepetl v Melanrichově ulici v Praze. Později byla necitlivě přelepena klavírními etudami C. Czerného.